הקפאה והמסת שומן בקור

אצלנו תמיד תימצאו את הטכנולוגיה והמכשור הרפואי העדכני ביותר ה- CLATUU מכשיר להמסת שומן בקור מציע דבר נפלא אשר בעזרת המדע בשילוב ניסיון רפואי מתקדם יצר לנו טיפול להרס תא השומן ללא פלישה לגוף עם התוצאות האפקטיביות והמרשימות להפליא המושגות בזכותו למטופלים בארץ ובעולם יש אופציה נהדרת וידידותית  להפטר ממצבורי השומן העיקש שגם בתזונה ובכושר לא מצליחים להפטר מהם. קירור והקפאת תא השומן  אותה יוצר מכשיר ה- CLATUU הינה מדויקת ומדודה ביותר ונקבעה כך שתשיג את המטרה, הקפאת שומן בדרך לסילוקו מהגוף, מבלי לגרום נזק. ב-Rachel  Medical תמיד מקפידים על רמה גבוהה של שירות וטכנולוגיה מתקדמת לכן חשיבות הצלחת הטיפול היא גם ההצלחה שלנו, זה מתחיל עם אבחון וסריקה מקצועי ואמין כדי לאבחן את מצבור השומן וממשיך בטיפול אמין מקצועי ומלא  שירות וחיוך ונימשך גם אחרי הטיפול עם ביקורות התעניינות ואוזן קשבת של צוות המטפלים שלנו.

 

למה עדיף המסת שומן בקור

 המסת שומן בקור נחתה לעולם היופי ביום אחד בהיר שהטכנולוגיה שוב מרימה את רף האפשריות הקימות לעיצוב וחיטוב הגוף, ישנם טיפולים משלימים אשר מנסים להציע אפשריות להמיס את תאי השומן הטורדניים כמו בחום וגלי רדיו. כאשר חקרנו את המכונה להמסת שומן בדקנו את כול המערכות בשוק וערכנו סקירה להשוואה בין כול האלטרנטיבות הקימות בעולם חיטוב הגוף וסילוק שומן עודף הינה כמה נקודות לעדיפות הטיפול

הקפאת שומן
לפני -- אחרי
הקפאת שומן בקור
אחרי טיפול
אחרי המסת שומן בקור
לפני המסת שומן

אך עובד הקפאה והמסת שומן

שיטת הטיפול מבוססת על העובדה המדעית שתאי שומן מתפרקים כתוצאה מחשיפה לקור. קונספט השיטה פותחה ע"י מספר רופאים בארה"ב לאחר מחקר מקיף ובלתי תלוי נצפה שינוי ברמות השומנים בגוף לאחר חשיפה לתנאי קור מבוקר, ברמות מסוימות תא השומן מושמד על ידי המסתם בקור ממוקד ואופן התגובה של הגוף בפירוק תא השומן  אשר מסלק מהגוף באופן טבעי את תאי השומן המתים, דרך המערכת הלימפתית ופעילות המטבולית הסדירה, מכת הקור הניתנת במהלך הטיפול   גורמת לתא השומן העיקש  ביותר להתכווץ ולשבש את המשך גדילתו  התקינה מה שמוביל להמסתו והפיכתו לנוזלים שיוצאים מהגוף  כזה שלא פוגע ואינו מסב נזק לרקמות ואיברים אחרים בגוף.

הצטרפו למהפכה והגשימו חלום להמיס שומן מיותר

למה לצפות במהלך הטיפול

במכשיר נגד תאי השומן ה- CLATUU קירור והקפאת האזור נעשה באופן מדיוק ביותר ונקבע להשיג את המטרה באופן ספציפי לאותו מצבורי שומן  עקשניים במקומות אסטרטגיים, כגון מותניים, בטן וירכיים. כבר בפגישה הראשונה נציג את המכשיר את חדר הטיפולים המאובזר ונתאם ציפיות עם סרט מדידה  וצילום האזור. יש אפשרות להיכנס לטיפול  בלי הכנה מראש המכשיר לא פולשני ולא מצריך תכנון מיוחד. מומלץ חיוך, שימחה ותיאום צפיות מוצלח אשר יכולים לעזור   לרומם את החלום למוצלח הרבה יותר, למכשיר יש  פאנל פיקוד ממוחשב  שבאמצעותו יש שליטה על רמות הקור  משם מורכב  שני ידיות אשר חופנות  ותופסות את  האזור של מצבור שומן נבחר, ידיות סופר גמישות לאזורים בעייתיים אשר יוצרות מין ואקום אשר יונק את מצבור השומן ומוריד את הטמפרטורה לבין מינוס 8 למינוס 11 מעלות לפני הצמדה לעור מדביקים פדים למניעת כווית קור, בהתחלת הטיפול יש הרגשה של קרח ושיאבה של העור תחושה נעימה של  פצפוצי קור  מטיילים על העור שעוברת אחרי 2 דקות אחר כך שוכבים ונרגעים משהו כמו שעה יש אפשרות לצפות בטלוויזיה או לעיין בעיתון או סתם לנוח ולהירדם המכונה עושה הכול לבד, השיטה המובילה והבטוחה בארץ ובעולם, ההליך מבוצע בחדר טיפולים ואינו נדרש לחדר ניתוח.

המסת שומן בקור תוצאות

כיום הטיפול בשיטת הקריוליפוליזיס להמסת שומן בקור זוכה לפופולאריות רבה, אלפי אנשים בעולם הגשימו חלום ונפטרו מהשומן המיותר. תוצאות הטיפול נראות  בפירוק איטי והדרגתי. לאחר הטיפול ב-24  שעות הראשונות ייתכנו הופעת אדמומיות  שינויים מקומיים בתחושה יכולים להימשך בין מספר ימים למספר שבועות. אין שום טיפול שאפקטיבי לכולם באותה מידה, יש שוני בהרכב חומצות שומן ממטופל למטופל ובאזורים שונים בגוף, יש אפשריות לחזור עד 3 פעמיים על אותו אזור המטופל במרווחים של 6 שבועות, לכן אנו עושים תאום ציפיות ומדידות לפני ואחרי התקופה עם קיים צורך נמליץ על טיפול נוסף, אחוזי ההצלחה גבוהים מאוד לשיטת הטיפול אבל יתכן שאחד נוסף באותו אזור יעלים את המצבור לתמיד. לכן גם חשוב ומומלץ להאצת תוצאות הטיפול וכדי לא לפגוע בתהליך פירוק השומן לשמור על משקל תקין ולא לעלות או לרדת באופן קיצוני באותו תקופה של לאחר הטיפול, כאשר יש  פירוק תאי שומן רבים בעידוד המדע ובעזרתכם מתחילים לראות שינוי בצורת מצבור השומן, את התוצאות רואים אחרי כמה ימים ואת הורדת נפח המצבור לאחר 4-6 שבועות. לאחר הטיפול החזרה לשגרה מידית. המסה בהקפאה עדיפה על פני כל השיטות שקיימות היום בעולם וזה הוכח מדעית! נמצא במחקרים שנערכו בשנים 2014 עד 2017 כי יעילות הטיפולים היא סביב ה- 90%! !, הצהרת היקפים עד 7 ס"מ והפחתת עובי השומן ב20% נשמרות לאורך זמן. טכנולוגיה שירות היופי.

המסת שומן בקור המלצות

הקפאת שומן
אחרי -- לפני
יערית המסת שומן
לפני -- אחרי

שאלות נפוצות לתהליך המסת שומן בקור

הצמדת המכשיר לגוף מופרדת בפד ייעודי למניעת  פגיעה כול שהיא ברקמות בשכבת העור ( כלי הדם, השרירים, עצבים) הקור משפיע אך ורק על תא השומן שמתפרקות באופן טבעי ומסולקות מהגוף

המסת השומן בקור אינו טיפול לא פולשני ללא כאבים ותופעות לוואי,  אידיאלי עבור אלו המחפשים טיפול בטוח ואפקטיבי שאינו פולשני

בשילוב ידיות וטכנולוגיה ייעודית אנו מצליחים להגיע לאזורים הבעייתיים במיוחד במותניים, בבטן, במותניים, בירכיים, בגב העליון והתחתון, סביב אזור הישבן.

הטיפול מתאים לכול אחד שסובל ממצבורי שומן בעייתיים ועקשניים שברוב המקרים אינם יגבו לספורט ושינוי תזונה.

בהקפאת שומן בקור לא נדרש זמן החלמה, אפשרי לחזור לשגרה יום יומית מלאה

באזורים הבעייתיים הטיפול לוקח כשעה אחת לרוב ואף יותר לכמה אזורים במקביל.

הקפאת שומן
מתאים לאזורים העקשניים ביותר
המסת שומן
משפיע על כול אזור בגוף

המסת שומן בקור מחירים

השאירו פרטיים להצעת מחיר להעלים את השומן המיותר

מחיר מדהים ל-2 טיפולים
המסת שומן בקור
אבחון והתאמה מדויקים
הקפאת שומן בקור
הפחתת השומן העיקש ביותר