העלמת אקנה

העלמת אקנה

בגיל ההתבגרות כולנו התמודדנו עם בעיית האקנה, באוכלוסייה הבוגרת במדינת ישראל 5- 10 אחוזים סובלים מאקנה בעיקר נשים, חשוב להתמודד עם האקנה עוד בזמן הנכון,  לתת מענה להופעת הפצעים הראשונים, כדי להתמודד בצורה הרבה יותר מהירה בהופעת עוד פצעי אקנה.

העלמת כול סוגי האקנה
הבהרת כתמים
טיפולי אקנה מתקדמים

לאחרונה, נכנסו לשימוש ברייצל מדיקל   טכנולוגיות ייעודיות חדשניות המשמשות לשיפור צלקות האקנה, באמצעות חימום או קילוף. לעומת השיטות השונות  שמצריכות  טיפול בכל אזור הפנים, בטיפול באמצעות הטכנולוגיות החדישות מדובר בטיפול ממוקד, יותר פשוט ופחות כואב.

מהו אקנה

אקנה – פצעונים ופצעי בגרות הנוצרים מפעולות הורמונליות מוגברות אשר יוצרת הפרשת יתר של בלוטות החלב ובהמשך ללא טיפול נכון גם דלקות וסימני  חכירה בעור הפנים, בגילאים יותר מתבגרים מתווספים לצלקות מן האקנה קמטוטים אשר מקצינים את צלקות הפנים ופוגעים במראה עור הפנים, ישנם גם מקרים של התפרצות האקנה בנשים בהריון.

אזורים המכונים בשפה מקצועית ה-T זהו הסנטר, הלחיים, האף, והמצח מיועדים לסבול מתופעת האקנה משום היותם עשירות בבלוטות החלב, לעיתים רחוקות יש תופעות של הופעת האקנה בגב ובמפתח החזה.

גורמים עיקרים להיווצרות אקנה

בהמשך נפרט על  מספר גורמים שיכולים להאיץ ולהחמיר אקנה קיים, חשוב להבין אנו  התמודדנו בהצלחה רבה במקרים רבים של מצבי אקנה, ניסיון וידע זהו גורם מכריע בבחירת טיפול מוצלח. 

פנים חדשות 9

ניקיון זה שם המשחק, אקנה אפשר בלי זה !! השאירו פרטיים

3 שלבים באקנה

המצב הראשון טרום אקנה – עור שמנוני עם שחורים בעור הפנים, מצב של הופעת השחורים  על הפנים אבל טרם הופיע פצעוני האקנה, זהו מצב שהגוף מתמודד ( מערכת החיסונית ) בדלקת עוד לפני הופעת הפצעים הלבנים של האקנה, טרום אקנה מופיע עקב אי יציבות של המערכת ההורמונלית  בדרך – כלל נערות ונערים בגילאים 12- 21  אשר המערכת ההורמונלית שלהם בשיא, מצב זה גם יכול להופיע למבוגרים יותר בנסיבות הורמונליות שונות, לכן מופיע נקודות שחורות ושמנוניות על עור הפנים.

בשלב זה מומלץ לא לטפל בדלקת עצמה אלה לייצב את המערכת ההורמונלית, ולשמור על הגיינת עור הפנים, עוד אפשר לגשת ולהוציא את השחורים מעור הפנים כדי שלא חלילה יהפכו לפצעי אקנה לבנים, בRachel-Medical  אנו משתמשים  בניסיון ובטכנולוגיה שצברנו עם שנים בשביל המצבים האלו.

אקנה לצעירות

המצב השני – האקנה הקלאסי הופעת פצעים לבנים בעור הפנים עקב התפרצות הדלקת, מערכת החיסון של גופנו מנסה להתמודד עם הופעת הדלקת אך מפסידה בדמות הופעת והתפשטות פצעים לבנים מוגלתיים בעור, מצב זה יכול להופיע בכול גיל עקב חולשה של מערכת החיסון לצד התגברות ההורמונלית בגופנו, חושב לטפל במצב באופן נקודתי  ולעומק הבעיה עם קטילת החיידקים וניקוי הרעלים, להעניק  למערכת החיסון בגופנו עזרה חיצונית, רק ככה נוכל להתמודד עם אקנה קלאסי בשילוב כוחות, כאשר נבצע אבחון מדיוק בידי סורק עור ממוחשב,  תיאום טיפול בידי קוסמטיקאית  פרא רפואית,  בשיטות החדשות ביותר שניתן להשיג בטיפול אקנה קלאסי.

כתמי עור

המצב השלישי – אקנה אקוטי רצוי לא להגיע אליו אבל אם הגענו יש אצלנו את הניסיון והידע לטפל באקנה אקוטי, זוהי דלקת שפורצת בצורת פצעים אדומים על מרבית חלקי הפנים, מצב כאשר המערכת החיסונית נחלשת והדלקת עברה שלב נוסף.   

 פצעים אלו יכולים להשאיר סימנים אחרי הטיפול בהם ומומלץ לטפל במקום שמתמחה בעור הפנים עם ניסיון והצלחות בלקוחות

טיפול פצעי אקנה

טיפ להעלמת אקנה

מעבר לכול זה מומלץ לשנות את הרגלי התזונה ,במקביל לבצע בדיקות דם למדידת רמת הכולסטרול, השומנים ותפקודי הכבד, בכול מהלך הטיפול באקנה חשוב ומומלץ שוב לשמור על היגיינת הפנים והגוף , להקפיד לשטוף ולסבן את העור הפנים, לא לנסות לפוצץ או לחטט בפצעים, להימנע ככול שאפשר מגילוח או הסרת שיער במקום.

גורמים המאיצים ומחמירים את הופעת האקנה

העלמת אקנה ופוסט אקנה

בטח תשמחו לדעת שמלבד העלמת הפוסט אקנה והתחדשות העור לטיפולים שלנו יש  יתרונות נוספים, למשל היא נחשבת כיום לשיטה הבטוחה והיעילה ביותר בתחום אסתטיקה רפואית ובמילים אחרות הניסיון שלנו מאפשרת לכם ליהנות מהטכנולוגיה הכי מתקדמת כדי להיות יפים וצעירים יותר.

בנוסף התהליך כולו כולל שימוש בסורק עור ממוחשב ע"י קוסמטיקאית פרא-רפואית ואינו כירורגי, כך שמדובר בהליך קל ופשוט. העובדה שהחומרים שאנו עובדים איתם  הינם חומרים טבעיים שהגוף מורגל אליהם ומכיר אותם מביאה ליתרון נוסף : מינימום תופעות לוואי.

התוצאות שלנו  נחשבות לאקפטיביות במיוחד הודות ליתרונות הניסיון והטכנולוגיה הייחודית, הגוף מורגל לחומרים שאנו עובדים  ומכיר אותם כך שאין תופעות לוואי, הקולגן והאלסטין הנדרשים להתחדשות עור הפנים מיוצרים במהירות באופן טבעי וגם ההתאוששות מהירה במיוחד. בנוסף, העובדה שנעשה שימוש בסורק ממוחשב ע"י קוסמטיקאית מנוסה מבטיחה דיוק רב ותוצאות שמשאירים אותנו ואותכם שוב ושוב בחיוך רחב. 

 

רייצל מדיקל

העלמת אקנה ופוסט אקנה

אנחנו ברייצ'ל מדיקל מבצעים טיפול אקנה ופוסט אקנה  באוירה מקצועית ועם זאת חמה וביתית. אנחנו מתגאים בידע ובניסיון של 25 שנה ולא שוקטים על השמרים. אנחנו ממשיכים ללמוד את החידושים האחרונים בתחום, להשתתף בכנסים מקצועיים ולהשתלם בבתי הספר המובילים לקוסמטיקה פרא-רפואית בארץ ובעולם במטרה אחת – שאתם תיהנו מטיפול העלמת אקנה ופוסט אקנה  המקצועיים ביותר שיש.

אצלנו תוכלו ליהנות מקליניקה גדולה ומפנקת במיוחד ומטיפולים שונים בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה, למשל טיפול באקנה, פיגמנטציה ועוד. למעשה, אצלנו תמצאו הכל תחת קורת גג אחת ותיהנו מרמה בינלאומית, כך שתרגישו לפחות בבוורלי הילס למרות שמדובר בפתח תקווה. אנחנו מקפידים על אסתטיקה בכל מה שאנחנו עושים ולא מתפשרים מתוך מחשבה אחת – היופי שלכם הם ההצלחה שלנו.

אנחנו מקפידים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה, משלבים טכנולוגיות חדשות כל הזמן ומחויבים לעשות הכל כדי שתיראו נפלא. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – כל טיפול מתחיל בדיאגנוזה מקצועית ונעשה בהתאמה אישית למטופל. אנחנו מאמינים שמגיע לכם הטוב ביותר ומזמינים אתכם להינות מקוסמטיקה שהיא חוויה ומתוצאות מפתיעות.

אז למה אתם מחכים?

רייצל מדיקל
רייצל מדיקל