הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא ניתוח בשיטת  פיורבלאסט PureBEAU אנרגיית  פלזמה ללא מגע בעור טיפול חדשני ומהפכני פריצת דרך טכנולוגית אצלנו ברייצל מדיקל אסתטיקה רפואית מתקדמת .מכשיר מגרמניה מאושר במכון התקנים. 

עפעפיים מורמות ומתוחות ללא ניתוח השאירו פרטים

המכשיר מייצר נקודה שטחית בגודל מיקרומלימטר (micromillimeter) אשר ממזערת את העור בסביבתו הקרובה ומקטין את העור העודף ומהדק את אזור העפעפיים מעל ומתחת, סידרה של נקודות זעירות אלו משיגים תוצאה רצויה לעפעף נפול, מדובר בשיטת טיפול שהפכה להיות נפוצה מאוד באירופה ועכשיו אצלנו פה בארץ, עם אישורי הCE- (איחוד האירופאי) ותו תקן ישראלי, הרבה יותר בטוח, חסכוני, וידידותי, עם תוצאות מוכחות של אלפי מטופלים שחסכו לעצמם חדרי ניתוח סכינים והחלמה קשה.  שיטה זה יכול לשמש גם כדי להעלים קווים עדינים, קמטים, השפה העליונה באזור הצוואר וגם קווי זועף. שיטה זו לא כירורגית. תגלית חדשה בעולם היופי הישראלי.

ניתוח הרמת עפעפיים לעומת הרמת עפעפיים ללא ניתוח

מתיחת עפעפיים ללא ניתוח

ישנה  השפעה של כוח הכבידה הן על העפעפיים הן על הגבות שנמתחות מטה ישנם מחקרים המעידים על  תנועה לאחור של עצמות הלחי ושולי הארובה, טיפול הרמת עפעפיים מטפל בעפעפיים נפולות, המקנות מראה עייף וכבד וכן בצניחת עפעפיים בגין גיל מבוגר. הידוק פיורבלאסט PureBEAU מייצרת בקצה שלה זעיר, שנקרא פלאש פלסמטי.  פלאש זה מזנק מעל קצוות העור הוא מתאדה בצורה שטחית בנקודה זעירה בגודל מיקרומלימטר נקודות שונות ממוקמות לאורך אזור המטופל ומייצרות תפוסי סדר רצופים במיקום העפעף, נקודות אלו  ממזערות את העור הרפוי בסביבה הקרובה והעפעף הופך להיות מהודק יותר. התאים האלסטיים מתקצרים וכך נוצר אפקט המתיחה לעפעף מורם  

מהפכת הרמת עפעפיים הצטרפו וקבלו יעוץ מתנה

רייצל מדיקל
הרמת עפעפף
רייצל מדיקל
לפני- אחרי עפעפיים מורמים

הכנות לפני אחרי הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא ניתוח הוא תהליך חדש ופורץ דרך בעולם היופי והאסתטיקה, יש לערוך פגישת הכרות בו נבדוק את העור העודף נערוך שאלון לגבי לקיחת תרופות, או רגישות מסוימת אלרגיות   קימות צריכת סמים ועישון. כך נוכל להציג תכנית טיפולית מותאמת אישית ומפורטת להכנות לפני ואחרי הטיפול. כאשר יש לנו את המידע ואת תיאום הציפיות נתחיל את הטיפול במריחה  של האזור בקרם אמלה אלחוש מקומי כאשר   אנו שוללים לגמרי איזה סוג של כאב, התהליך מתבצע ע"י מאסטר רחל קורדובה עם מאות מטופלים מרוצים, בסיום הטיפול  מומלץ לקחת 1-2 ימי חופש  ברוב המקרים, באזור המטופל תהיה נפיחות ואדמומיות הגלדים שייוצרו יתקפלו וינשרו תוך מספר ימים העור יעבור התחדשות באזור העפעף עד  לשבוע שבועיים לאחר הטיפול.

מעקב מדויק אחר ההוראות שלנו ע"י מאסטר רחל קורדובה שלך חיוני להצלחת הטיפול . חשוב שהאזור העניים לא יהיו נתונים לשימוש בכוח מופרז, לשפשוף או לתנועה בזמן הריפוי.

למי מתאים הרמת עפעפיים ללא ניתוח

במרוצת השנים ישנם שינויים בעפעפיים התחתונות  ו/או עליונים אשר מייצרות מראה עייף ומבוגר, פוגעת באסתטיקה של העין ובמקרים מסוימים גם גורמת להגבלת שדה הראייה, קושי בקריאה, בנהיגה ובהתעייפות מהירה כל אלו מובילים  לאי נוחות ולדימוי עצמאי נמוך אשר יכול לפגוע בנו במהלך השגרה היום יומית, כאשר מצב הבריאותי טוב ואין סכנה לפגיעה בהחלמה, אין בעיות קשות בעניים וכמובן בעל גישה חיובית עם הגדרת צפיות  ממוקדת אשר ערכנו לפני הטיפול אין שום סיבה לא לעשות את השינוי המיוחל כול כך למראה והרגשה הרבה יותר טובה, כאשר רוצים לעבור טיפול להרמת עפעפיים ללא ניתוח יש להיות מעל גיל 18 רוב המטופלים שלנו מעל גיל 30 גברים ונשים ובמקרה של צניחה מוקדמת של העפעפיים ניתן לבצע עם יעוץ והכוונה מראש.

מהפכת הרמת עפעפיים הצטרפו וקבלו יעוץ מתנה

הרמת עפעפיים תוצאות

אחד המטרות העיקריות בהרמת עפעפיים ללא ניתוח היא כמובן הרמת העפעף אך במקרים רבים  בזכות הרמת העפעפיים מושג שינוי  חיובי באזור הקמטוטים העדינים בצדי העניים אשר לפעמים הופכים להיות פחות בולטים ואף נעלמים כליל עוד כמובן  בתהליכים של נפילה חזקה של העפעף אחרי הטיפול שדה הראייה מתרחב  ונוצר גילו רחב של אזור העין המוסתר, כמובן הביטחון העצמאי עולה, המראה הכללי הרבה יותר רענן, הטיפול מוביל להרגשה שינוי משמעותית במראה הפנים כך שבנוסף לטיפול האסתטי גם השינוי הרגשי עובר תחושת ביטחון גדולה יותר.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח המלצות טיפול

הטיפול נחשב להליך ידידותי, אנו מאמינים  בהליך "איתך לאורך כול הדרך" למרות הציפייה לתוצאות הכי טובות מהטיפול, אין כול ערובה. במצבים מסוימים, לא ניתן להגיע לתוצאות האופטימליות עם הליך טיפולי אחד לכן אנחנו פה וטיפול נוסף להשלמת המראה עשוי להיות נחוץ. לכן אנו נוהגים תמיד להיות במעקב תמידי ומעודכן עם המטופלים שלנו בעזרת  הצוות שלנו בניהולה של מאסטר בהרמת עפעפיים ללא ניתוח  רחל   קורדובה תמיד נחתור להגיע לתוצאה המיוחלת בשבילכם ,לנו תמיד יש   2 מטרות עיקריות: שיפור שדה הראייה, והצערת מראה העפעפיים. מאחר ועור העפעפיים דק במיוחד, הוא מושפע בצורה בולטת מתהליכי התבגרות,ואנו מייחלים לשיפור במראה הפנים,לאחר תהליך זה ניראה עניים פקוחות לרווחה עפעף חלק, מתוח ומוגדר היטב, העור שמסביב לעניים יהפוך להיות צעיר וחינני יותר, אם נחשוב על זה כול העיסוק באסתטיקה שעוזר ומשפר לנו את עור הפנים ובנוסף משפר ומרים לנו את הביטחון ומשפר את התדמית החיצונית והפנימית וכמובן לאזור העניים יש תרומה מרכזית למראה הפנים ולעיצוב הגבות. ועם כבר בענייני עניים עסקנו הרי יש לו תרומה מרכזית למראה שלנו הרי כול מה שקשור להרמת עפעפיים קשור לכול אזור אחר בפנים.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח מחירים

בהרמת עפעפיים ללא ניתוח ישנה הרבה משתנים,לפני כול הצעת מחיר יש לבדוק את רמת צניחת העפעף, סוג העור, את מרחקי העפעפיים ושילובים עם עוד סוגי הטיפולים לקווים עדינים וקמטוטי צד לטיפול יותר מוצלח ומתאים בשבילכם נכון וחשוב להתייעץ עם מכון אסתטיקה ויופי מהשורה הראשונה עם המלצות וחוות דעת של מטופלים קודמים. 

הרמת עפעפיים ללא ניתוח תמונות וסרטונים

רייצל מדיקל
הרמת עפעפיים בטיפול פלזמה חדשני
רייצל מדיקל
הרמת עפעפיים בטיפול פלזמה חדשני
הרמת עפעפיים רייצל מדיקל
לפני--במהלך--אחרי
הרמת עפעפיים
לפני--במהלך--אחרי
רייצל מדיקל
הרמת עפעפיים בטיפול פלזמה חדשני
הרמת עפעפיים
לפני--במהלך--אחרי