טיפולי פנים בשיטות מיקצועיות מלאות בניסיון, עם תוצאות מדהימות לאורך שנים

טיפולי פנים ברמה עולמית

בזמן טיפולי הפנים ניסיון וידע טכנולוגיה ומקצועיות עושות את כול ההבדל בין טיפול "רגיל" לטיפול מוצלח, חידוש עור הפנים, החדרת חמצן לעור הפנים מגשימה את החלום האולטימטיבי  לרעננות ומתיחת עור הפנים 

אני והצוות שלי עושים שימוש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר, מקפידים להתעדכן בחידושים בתחום ומאמינים שהיופי שלכם הוא כרטיס הביקור שלנו. בואו להינות מאוירה מקצועית, להתפנק ולגלות שאפשר גם אחרת בתחום הקוסמטיקה. אני מחכה לכם בצד השני של קו הטלפון 03-9191960, אז למה אתם מחכים?

 

סוגי טיפולי פנים

כבר 25 שנה שאנו מובילים את תחום טיפולי הרפואה האסתטית ומספקים טיפולי פנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ויעילות ותוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. לאורך העשורים האחרונים, הותירה אחריה רחל, בעלת המכון, שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שנהנו מטכנולוגיות שנרכשו בהכשרות שלעולם אינן נפסקות במוסדות הלימודיים הטובים בעולם. על מנת להשיב לפניך את המראה הצעיר, הרענן והחלק שממנו נהנית חלק ניכר בחייך, אנו מציעים מגוון רחב של טיפולים מתקדמים.

רוצה לקבל את כל המידע מאת נציגי Rachel-Medical?
אנו ממתינים לפנייתך כעת בטלפון
03-9191960

כנסו לעוד עמודים

נגן וידאו

טיפולי פנים -הדור הבא

טיפולי פנים -הדור הבא Rachel-Medical בפתח-תקווה, קליניקה רחבת ידיים עם מקצועיות וניסיון של 25 שנה , טכנולוגיה רפואית מתקדמת עם שילוב של מדע ויופי מנצחים ועושים פלאים בחידוש ומתיחת עור הפנים. 

כשמדובר בעור הפנים, חבל על כל דקה

לקבלת פרטים נוספים על מגוון טיפולי הפנים שנוכל להעמיד לרשותך בקליניקה ולתיאום תור שבמסגרתו נוכל להתאים עבורך את הטיפולים היעילים ביותר, עם הציוד המתקדם ביותר ועם שירות חם ואדיב, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר ממש כעת – ונציגינו יחזרו אליך בהקדם האפשרי!

מסכת זהב