הסרת שיער בלייזר לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות הוא חלומם של אנשים רבים ברחבי העולם 

שיער מיותר מהווה גורם מביך ומטריד עבור רוב האנשים שחוזרים ומתמודדים  עם השיער הזה בדרכים שונות ומגוונות אשר לא נותנים את המענה לדבר האמיתי סילוקם לצמיתות של השיער המיותר !

הסרת שיער לצמיתות מתאפשרת כשמגיעים עד לשורשי השיער, לזקיקים מהם צומח השיער ומונעים מזם להצמיח שיער.

שיער מיותר הוא בעייתן של נשים מאז ומעולם ולאחרונה בעיה אסתטית המציקה גם לגברים.

ב-Rachel-Medical מציעים מספר שיטות להסרת שיער מיותר, בטכנולוגיה חדישה ולא כואבת, אם למשך פרק זמן קצוב וקצר (יחסית) או הסרת שיער לצמיתות.

הסרת שיער בלייזר חדיש מטפלת בזקיק השערה ממנו צומחת השערה ומונעת צמיחה של שיער מתוך זקיק זה.

הסרת שיער בלייזר חדשני  מטפלת בשטחים גדולים ומטיפול לטיפול ניתן לראות פחות ופחות שיער חוזר לצמוח, וגם השיער שצומח הופך להיות פלומתי יותר,

דק יותר, בהיר יותר, ובלתי נראה לעין.

להסרת שיער לצמיתות השאירו פרטיים

רייצל מדיקל
הסרת שיער לצמיתות בכול אזור בגוף
הסרת שיער לצמיתות
גוף חלק במינימום מאמץ

הסרת שיער בכמה שיטות

ב-Rachel-Medical ישנם מספר שיטות להסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת וניסיון רב פיתחנו את תכניות העבודה לפי צרכי הלקוח הסרת שיער לצמיתות בגוף או באזור הפנים באופן נקודתי,גם כן הרחקת שיער באופן חד פעמי בשעווה טבעית. 

הסרת שיער בלייזר חדיש מטפלת בזקיק השערה ממנו צומחת השערה ומונעת צמיחה של שיער מתוך זקיק זה.

הסרת שיער בלייזר חדשני  מטפלת בשטחים גדולים ומטיפול לטיפול ניתן לראות פחות ופחות שיער חוזר לצמוח, וגם השיער שצומח הופך להיות פלומתי יותר,

דק יותר, בהיר יותר, ובלתי נראה לעין.

ב-Rachel-Medical תוכלו למצוא  גם טיפולי אפילציה לטיפול נקודתי בשיער מיותר, מצוין לאזור הפנים,הלחי,הצוואר,לשליטה בשערות בודדות בלבד ולסילוקם לצמיתות  או להסרת שיער לבן וחסר פיגמנט.אפילציה היא טיפול המכוון לפגוע נקודתית בזקיקי השיער ממנו צומח השיער ולמנוע מהם אפשרות להצמיח שיער ממחדש.
הטיפול דורש מיומנות גבוהה ומקצועיות הנרכשת על ידי ניסיון מקצועי רב.
רחל קורדובה כקוסמטיקאית מקצוענית אמיתית , כזו שאינה מתפשרת על איכות ומקצועיות הטיפולים שהיא מציעה ללקוחותיה מציעה טיפולי אפילציה ממוקדי תוצאה.
הטיפול באפילציה מתאים במיוחד למקרים של שיער מיותר נקודתי, שטחים מוגדרים של שיער שיש צורך לסלקו לצמיתות. בכל מפגש מטופלים זקיקי השיער באזור כך שמטיפול לטיפול יש פחות ופחות שיער שצומח באזור המטופל – עד לחיסול מוחלט של השיער המיותר.

  הסרת שיער בשעווה טבעית הטיפול הוותיק ביותר,מתאים לשטחים גדולים מהם אנו רוצים להסיר את השערות. לא לצמיתות לאירועים או צילומים מתאים לגברים ונשים

בואו נכנס לשורש השערה

השערה היא כמו צינור שיוצא משכבת הדרמיס וצומח דרך השכבה העליונה של האפידרמיס. השערה צומחת בתוך מנהרה, שזהו שורש השערה.

בזמן טיפול להסרת שיער, הקרן פוגעת בפיגמנט והורסת את שורשי השיער באמצעות  לייזר וב- IPL מתבססות על קירור האזור המטופל שמייצר סוג של אלחוש על ידי כיווץ כלי הדם בשכבת העור העליונה, ובכך מפחיתות באופן משמעותי את אי הנעימות של הטיפול.

לאזור המטופל. בתהליך זה מופסקת זרימת הדם לאזור ושורשי השערה נהרסים.

הטיפול החדשני מרחיק את השיער ומדכא את צמיחתו על ידי חימום הזקיקים, בהתאם לעקרון הפוטו-תרמוליסיס. זהו תהליך מהיר שאינו כואב כלל ומעולה לטיפול בשיעור יתר בכל חלקי הגוף, כולל בסוגי שיער "בעייתיים", כגון זקיקי שיער מפותלים או דלקתיים (פוליקוליטיס). הטיפול מאפשר לעבוד על שטחים גדולים בפרקי זמן קצרים ביותר. כך למשל, טיפול אשר אורך שעה באמצעות אפילציית מחט דורש דקה בלבד.

הטיפול מאושר על ידי ה-FDA האמריקאי ועל ידי מכון התקנים ומשרד הבריאות בישראל. הוא מטפל בהצלחה בשיער בלתי רצוי, בכול אזורי הגוף. שלא כמו  בעבר הסרת שיער בימינו הרבה פחות כואבת וידידותית. 

טכנולוגיית לייזר וטכנולוגיית IPL מאפשרות ריכוז אנרגיה בזקיקי השיער, חימומם והשמדתם, גם בסוגי שיער הנחשבים לקשים לטיפול, כגון שיער בהיר או פלומתי. המיקום המדויק של ריכוז האנרגיה מאפשר טיפול סלקטיבי בשורשי השיער, וכן בבעיות כגון פיגמנטציה, וכול סוג של עור.

בואו להגשים חלום בהסרת שיער במכשיר חדשני. הטיפול קצר, יעיל וללא כאב. רואים תוצאות כבר מהטיפול הראשון. לאחר סדרת טיפולים ניתן להשיג תוצאות מרשימות!