חומצה היאלורונית

חומצה ההיאלורונית מוכרת בתעשיית היופי מעל ל-20   שנה ובעקבות תכונותיו הייחודיות והבלעדיות,  בהמשך לעובדה שמדובר בחומר טבעי לחלוטין ובטוח לשימוש, לכן הפך בעקבות השנים החומר המוביל והפופולרי ביותר בעולם ובעיקר בתעשיית האסתטיקה הרפואית למרכיב משמעותי וחשוב במילוי קמטים העלמת קמטים הענקת נפח וטקסטורה לכול אזור הפנים.

רייצל מדיקל

  כאשר מטפלים  באופן מקצועי  בהזרקת חומצה היאלורונית מחליפים ומעודדים את היצור הטבעי של החומרים המחדשים את העור.   

חומצה היאלורונית - מה היא?

החומצה מסוגלת לספוח פי אלף 1000 מולקולות מים וליצור נפח גדול מאוד ובכך למלא נפחים וקמטים זוהי למעשה  מולקולה ארוכה של רב סוכר עם מרכיב חלבוני בעלת יכולת אלסטית משמעותית, חומר טבעי המיוצר בגופנו ונמצא ברקמות הגוף השונות בעיקר במפרקים ובסחוס. חומצה היאלורונית קיימת באופן טבעי בעור וגוף האדם  בקירוב של 15 גרם.

החומר המופק במעבדות הוא כמעט טהור קיימות חומצות ברמות ניקיון שונות, ומאוד חשוב לדעת שאיכות הטיפול ותוצאותיו, כולל זמן שהיה ומילוי הקמטים  – כל אלה נגזרים בראש וראשונה מאיכות החומצה

ליעוץ מרופא השאירו פרטים

לחומצה ההיאלורונית ישנם כמה יתרונות ביחס לחלופות.

כאשר ברצוננו לזכות במראה רענן וצעיר של עור הפנים, עומדות לפנינו כמה וכמה טיפולים ואפשריות . מלבד החלופה של סכין המנתחים, ישנם חומרי מילוי טבעיים אשר יוצרים מראה טבעי רענן וצעיר. לעומת טיפולים אחרים אשר מצריכים הרבה יותר מכמה שעות, החומצה ההיאלורונית היא אורגנית היות והיא מיוצרת באופן טבעי בגוף, כתוצאה מכך קיימת סבירות נמוכה מאוד שתתפתח אלרגיה כול שהיא  או תופעות לוואי  אחרות. חומר ידידותי לאדם ולסביבה.

במהלך השנים  תחום הרפואה האסתטית רק הולך ומשתכלל, המטרה להשיג תוצאות כבר בטיפול הראשון  עם מראה עור רענן טבעי וצעיר, בעזרת  הזרקת חומצה ההיאלורונית לעור הפנים התוצאות הינן הרבה יותר טבעיות באופן משמעותי מניתוח או מראה המלאכותי אשר נוצר כתוצאה מניתוח וכבר בטיפול הראשון ניתן להבחין בשינוי  עור הפנים.

כאשר משווים את תהליך ההחלמה של ניתוח מתיחת פנים או טיפולים אחרים שדורשים הרדמות וניתוחים, לעומת תהליך הזרקות חומצה, זהו הליך ללא הרדמות או חדרי ניתוח אינו גוזל זמן רב, ותקופת ההחלמה או נטילת  משככי כאבים לעיתיים קרובות ואינו קיים, היות ונחשב לתהליך קל וידידותי.

עמידות העור נגד פגעי הזמן אינו חוסכים לנו את הנזקים שצברנו, אנו למעשה רוצים להחזיר לעור את הגמישות ולמלות את הקמטים שצברנו, לעומת החלופות שקיימות למילוי קמטים, הזרקת חומצה היאלורונית בעלת האפקט והטבעיות הגבוהה ביותר, אינה דורשת ריבוי טיפולים ותחזוקה, ונשמרת לאורך זמן רב יותר. כל אלה נגזרים בראש וראשונה מאיכות החומצה אשר אצלנו ב -Rachel-Medical  אנו משתמשים ברמה LEVEL 3 היא הנקייה ביותר.

רייצל מדיקל

למי יכול להתאים הטיפול ?

ניסיון ומדע אשר נצבר בארץ ובעולם  בטיפולי הזרקת החומצה ממליצים  לטפל בעור כאקט מונע להיווצרות הקמטים. ההמלצה העולמית האחרונה ממליצה להתחיל בגילאים  36 – 30

באזור הגיל שהעור מתחיל לאבד את הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית וגמישות העור לא כמו בעבר, ניתן ואפשרי למנוע ולדחות את הופעת הקמטים והשקעים לגיל מאוחר הרבה יותר בעיקר באזורי הפנים בחלק העליון ובאזורי הפעלת תנועות הבעות פנים.

יחד עם זאת מניסיון מגיעים איילנו נשים וגברים  על-מנת לשקם את העור ולמלא קמטים ושקעים שכבר נוצרו.  אנו מגיעים לתוצאות מרשימות בהחזרת  הרעננות וגמישות הטבעית של העור. לכן מומלץ לפני תהליך הטיפול והזרקה לקבוע את כמות החומר ופרמטרים נוספים של הרופאים שלנו באופן אישי ופרטני, הדבר תלוי כאמור במצב העור של כל מטופל ומטופל ישנם אנשים שהקמטים וסימני הבעה מופעים כבר בגילאים ה – 30  המוקדמות ויש כאלו עם עור מלא וחלק גם ב גילאי ה – 50  המוקדמות.

רייצל מדיקל

ליעוץ מרופא השאירו פרטים

חומצות היאלורוניות מותגי על

הרופאים שלנו עובדים עם מותגי על בחומצה היאלורונית

למעשה מדובר בחברות  בודדות שהשקיעו מאמצים יוצאי דופן של פיתוח ומחקר בתחום האסתטיקה הרפואית  והשיגו רמה של   חומר (חומצה) איכותי ברמת הניקיון הגבוהה ביותר   LEVL 3  איכות הצלבה (כמות הקשרים בין מולקולה למולקולה) מקסימלית וכמות BDDE  מינימלית ביותר.

כאשר משולבים מספר האלמנטים הללו יש לנו חומצה היאלרונית  עם  היכולות למלא נפח ביעילות ולאורך זמן – וכפועל יוצא להבטיח תוצאות יעילות הנשמרות לאורך זמן.

הרופאים שלנו עושים שימוש אך ורק במותגי העל הללו, המובילים בשוק ובעלי תווי תקן מחמירים  משרד הבריאות הישראלי, ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי

BELOTERO (בולטרו)

STYLAGE (סטילאז')

TEOSYAL (תאוסיאל)

RADIESSE (רדיאס)

פגישת יעוץ והתאמה עם הרופא שלנו

ראשית מתקיימת פגישת ייעוץ מקדימה להתאים את החומר מתוך מגוון מותגי העל שלנו בהם אנו משתמשים, הרופא בודק את מצב העור סוג העור עובי העור, גילו, גמישותו, עומק הקמטים וסימני ההבעה, יסביר על התהליך ויתאם ציפיות עם  המטופל .

האזור יצולם ויתועד לשם בקרה ומעקב אחרי התקדמות הטיפול והשווה לפעמים הבאות.

 הטיפול מתבצע אצלנו בקליניקה ע"י רופא בלבד כמתחייב בחוק, ההזרקה אורכת כ -5- 15 דקות בלבד, מבוצעת בסטריליות ובמעקב של רופא מוסמך, כיאה למכוני האסתטיקה הגדולים בעולם.

כל זאת על-מנת להגיע לתוצאה אופטימלית ומחמיאה, שתישאר זמן רב.

לאחר שהוחדרה החומצה לתוך העור, ישנה אפשרות למעט אדמומיות קלה לאחר הטיפול החולפת לאחר כמה דקות , כאשר המטופל יכול לחזור לשגרה יום יומית מלאה.

רייצל מזותרפיה

חובתנו ב- Rachel-Medical להתייחס להזרקות חומצות היאלורוניות כאל טיפול רפואי אסתטי ולא קוסמטי, מתוך הבנה וניסיון בקליניקה שלנו הטיפול מבוצע רק ע"י רופאים מוסמכים להזרקות וטיפולים אסתטיים כמתחייב בחוק הישראלי. טרם ביצועו של טיפול הזרקת חומצה  מומלץ לפנות לקבלת חוות דעת וייעוץ מקצועי ע"י רופא מוסמך, על מנת לבדוק שאכן זהו הטיפול המתאים ביותר עבורכם.