אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית מתקדמת נחשבה ועודנה במרכז חייהם של אלפי אנשים בעולם אנו לוקחים את זה צעד קדימה בראייה לעתיד הטכנולוגי והמדעי שניכנס לעולם היופי וטיפוח יש לנו הרבה יותר כלים ומכשירים להתמודד עם בעיות שונות הקשורות לעולם האסתטיקה והקוסמטיקה, בשילוב ניסיון  וידע אנו מאבחנים את הבעיה בעזרת ראייה מקצועית ומכשירי אבחון מתקדמים כדי להגיע לשורש הבעיה ולמצות את ההליך בצורה האפקטיבית ביותר שניתן 

טיפולי אסתטיקה מתקדמים

עכשיו אפשר בצורה בטוחה חדשנית ומדויקת להרים את העפעפיים ללא ניתוח ללא כאב,מהפכה בעולם היופי ואסתטיקה, ההליך מבוצע ע"י רחל קורדובה, מאסטרית במכשיר הפלזמה עם תוצאות ואלפי לקוחות מרוצים אשר חסכו לעצמם חצי מעלות הרמת עפעפיים רגילה.

טיפול ההייפו HIFU כיום, הוא הינו מהמובילים בעולם האסתטי המתקדם למתיחת פנים ומיצוק העור עם תוצאות מוכחות ומהימות בארץ ובעולם, אנו יכולים לבשר שהגענו למצב בו סכין המנתחים הופכת להיות נחלת העבר. 

חומצה ההיאלורונית מוכרת בתעשיית היופי מעל ל-20   שנה ובעקבות תכונותיו הייחודיות והבלעדיות,  בהמשך לעובדה שמדובר בחומר טבעי לחלוטין ובטוח לשימוש, לכן הפך בעקבות השנים החומר המוביל והפופולרי ביותר בעולם ובעיקר בתעשיית האסתטיקה הרפואית

ישר ממעבדות בארה"ב שיטת הקפאה והמסת שומן בקור! במחקרים בלתי תלויות הוכח בהצלחה רבה כי ההליך טיפול בקור ממוקד אפקטיבי יותר מכול הליך טיפולי אחר לסילוק שומן מיותר מהגוף, טיפול ידידותי,לא פולשני,וללא כאב מיותר.

טשטוש ומיצוק עור הצוואר ע"י מכשיר פורץ דרך טכנולוגי בשיטת הפלזמה, לא פולשני וללא מגע בעור מבוצע בעזרת הבזקי פלזמה קטנים המאדים את העור ויוצרים את אפקט מתיחה של העור המיותר ומיצוק אזור המטופל

חלומם של אלפי אנשים בעולם הסרת שיער לצמיתות בכול אזור בגוף. ללא כאב,לא פולשני,חזרה מיידית לשגרה, בטכנולוגיה מתקדמת, ללא השארת כוויות או כתמים בעור,בואו להסיר את השיער המיותר בדרך קלה וידידות מתמיד.

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, החדשנות בעולם היופי תמיד קורצת לנו שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור לקוחות מרוצים במרובה השנים תמיד נישמח לשמוע עוד דברים ותמיד לקוחות זה דבר שמוביל אותנו למחויבויות ומצוינות בתחום.למכון ותק של 25 שנה בהענקת טיפולים אסתטיים ביחד עם הצוות המנוסה והרופאים המומחים, נעניק לך חווית שירות אישית ומהנה לאורך כל הדרך.
ליווי אישי ומקצועי עד להשגת התוצאה המבוקשת!