איפור קבוע

מטרת האיפור הקבוע היא לשחרר אותך מהתלות באיפור הרגיל. למעוניינות לקום בבוקר עם עיניים מודגשות, עם שפתיים מתוחמות – יפה על הבוקר, איפור קבוע יאפשר להגשים את החלום. לנשים עסוקות, ספורטאיות, לאלה שאין להן זמן או חשק להתעסק באיפור מדי בוקר, איפור קבוע יאפשר להן להיראות נפלא ללא מאמץ יומיומי.
לנשים אלרגיות לחומרי האיפור הסטנדרטיים שלא מעוניינות לוותר על מראה מטופח ומאופר, איפור קבוע הוא פתרון קסום.
ולבסוף, איפור קבוע הוא דרך מצוינת גם לתקן פגמים כמו קרחות בגבות ולטשטש בעיות אחרות באזור הפנים.
רחל הביאה את האיפור הקבוע לדרגת ביצוע מקצועי ואומנותי נדירה ומעניקה ללקוחותיה מראה של איפור טבעי ועדין שנשמר על הפנים למשך מספר שנים.

איפור קבוע מצריך יד מיקצועית

ב- Rachel-Medical נסיון וידע זה מהמעלה הראשונה בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה. ידע עשיר מסדנאות ומחקרים מהארץ ומהעולם נותן לנו את היכולות לעשות קסמים באיפור קבוע

איפור קבוע לשפתיים

שרוצים להשיג מראה מושלם לשפתיים שהן ללא ספק האיבר הכי חושני באזור הפנים ונותנות מראה ישר לפנים באיפור קבוע לשפתיים ישנם 2 דרכים עיקריות  אשר אנו מטפלות  בRachel-Medical.   האחת במילוי כול השפה בצורה אחידה למראה זוהר ומלא  או השנייה מה שחביב אצל הישראליות  קונטור, זהו הפס התוחם את השפתיים  אשר טושטשו בעקבות השנים  מדגיש את השפתיים הטבעיות ונותן מראה אחיד וסימטרי איפור קבוע לשפתיים. נותן פתרון קבוע  ואכותי למגוון בעיות בשפתיים.  כול אלה בעזרת  טכניקה ומכישור מתקדם בצורה מקצועית ושירות ברמה עולמית.

איפור בשפתיים

אנו לוקחים בחשבון את האופי והצבע של עור הפנים כול גוון יבוא בחשבון וניתן להשיג אצלנו  אבל מומלץ ללכת על צבעים של יום יום, בכלל בבחירה של איפור קבוע לשפתיים יש לקחת בחשבון את הליפסטיק שאת משתמשת  ולבחור את הגוון הקרוב ביותר, באיפור קבוע לשפתיים אנו פותרים בעיות של חוסר סימטריה בשפה, עיבוי שפתיים דקות,מילוי צבע לשפתיים חיוורות,הדגשה של קו השפתיים. כאשר בוחרים את הגוון התואם ביותר לסוג השפתיים ועור הפנים שלך  יוצרים תוצאה מדהימה, אשר חוסכת זמן וסרבול יום יומיים, להיות יפה ללא מאמץ. 

להפסיק להסתרבל בצבעים איפור קבוע פיתרון מושלם !!

גבות בעיצובים
יופי ללא מאמץ

איפור קבוע לגבות

באיפור קבוע לגבות ישנם 3 טכניקות  שונות ומגוונת לעיבוי ועיצוב הגבות. אצלנו תקבלו 25 שנה של ניסיון והשלמויות  לצידי המאסטרים הגדולים בתחום. מקצועיות ללא פשרות  מונח על אבחון הגבה ע"י ראייה מקצועית של קוסמטיקאית פרא רפואית שתבנה יחד אתכם את המשך הטיפול ובחירת סוג הטכניקה המומלצת לגבה המושלמת. באיפור קבוע לגבות מטפלים במיקרים של חוסר גבה,השלמת גבה,עיצוב וסידור, גבות נפולות. בהמשך הדף קיבצנו  הסברים על כול שיטה  וסוגי התאמה. איפור קבוע בגבות גורם לאישה להראות מצויין ללא מאמץ 365 יום בשנה. ההליך מבוצע ע"י מאסטר בתחום רחל קורדובה עם ניסיון עשיר הסמכות  ותעודות ממובילי תחום איפור קבוע,  לקוחות מרוצים במהלך עשרות שנים שירות וליווי אישי. 

גבות קבוע
איפור קבוע לגבות

איפור קבוע לגבות בשיטת ההצללה

שיטת ההצללה באיפור קבוע למעשה היא שיחזור ועיצוב הגבה בעזרת מיקרופיגמנטצייה זו השיטה הכי מתקדמת לשיקום גבות, ההליך  נעשה על ידי מילוי מלא ומשורטט לכול אורך הגבה באזור הצמיחה הטבעית שלה, אנו מחדירים פיגמנטים של צבע אל תוך הגבה וכאשר הפיגמנטים פוגשים אחד את השני הם יוצאים מראה צפוף וטבעי של שיער במראה אחיד, ההליך מבוצע באמצעות מכונה מתקדמת מיועדת לשיטה ההצללה. השיטה מתאימה לבעלי גבות חסרות ודקות בצורה נקודתית להשלמה של מראה טבעי לכול אזור הגבות. ב-Rachel-Medical  אנו משתמשים  בצבעים אן-אורגניים – גוונים של צבעים שיוצרו במעבדות במיוחד לאיפור קבוע, והם לא מכילים מתכות.

עיצוב גבות
מפת עיצוב גבות

איפור קבוע לגבות בשיטת מיקרובליידינג

מיקרובליידינג באיפור קבוע לגבות זוהי טכנולוגיה חדשה שמאפשרת הדמיה של זקיק השערה באמצעות יצירת  חריצים קטנטנים המדמים שיערות בכיוון צמיחת הגבות ההליך מבוצע בצורה ידנית לא ע"י מכשיר חשמלי, הטיפול לא כואב גם ללא אלחוש. חיתוך הזהב הטכניקה שמאפיינת  מיקרובליינדינג לפני כול טיפול מודדים עם סרגל יעודי את הגבות ומתאימים אותם באופן אישי לכול אזור הפנים אחר כך עוברים עם עיפרון צבע על גובהה ואורכה של הגבה כדי לסרטט הדמייה  של הגבה כדי לקבל מראה ריאלסטי, לאחר המדידה וקביעת סוג גוון הגבה אנו מתחילים באופן ידיני להשריש פיגמנט (לא אורגני !! ולא טבעי) שמיוצר במיוחד לטיפולי איפור קבוע בגבות והוא  מתאים לאן- אורגניים ולא מכילים מתכות. 

איפור קבוע
איפור קבוע גבות שיטת מיקרובליידינג
איפור קבוע לגבות בשיטת השערה

שיטת השערה שיטה מאוד פופולרית בתחום איפור קבוע לגבות, מאפשרת לסרטט ולדמות שערות טבעיות בגבות בעזרת פיגמנטים מעיודים לאיפור קבוע ובאמצאות מחט דקיקה מוחדרות לתוך הגבות פיגמנט בגוון הנבחר.

יש מיקרים בהם מחסור ודלילות בגבות נגרמת עקב מצבים רפואיים הגורמים לנשירת שיער והיוצרות של מיני קרחות, בכל מיקרה ומכול סיבה כאשר הם נוצרים ניתן לתקן וליפות את הגבות בשיטת השערה, לעצב ולהדגיש מראה גבות מושלם ומחמיא ולשפר את מראה הפנים. אנו משתמשים   בצבעי מיקרופיגמנטציה אשר לא יוצרים אלרגיות וחסרות מתכות חופשיים.

.

איפור קבוע איילנר

איפור קבוע בקו האיילנר היא אומנות, במיוחד באיפור קבוע שנישאר למשך זמן רב, יד לא מיקצועית מבליטה את ההבדלים בין העיניים ובמקרים קיצוניים יגרום  למראה מעוות בציידי העיניים, יד מקצועית כמו בRachel-Medical  נדע לעצב ולדייק ברמה גבוהה מאוד כדי שקו האיילנר והעיניים יראו שוות ומעוצבות אחת לשנייה.

בהתחלת הטיפול מאלחשים את האזור בג'ל ייחודי שמונע אי נוחות או כאב מיותר, את צבע הפיגמנט הנבחר מחדירים אל העור באמצעות מחת דקה בצורה מקצועית  ועדינה, מסרטטים ומעצבים קו איילניר שנישאר לשנים ומונע מאתנו את הסרבול המיותר כול יום ויום.

רמה גבוהה של איפור קבוע לקו האיילנר מדגישה את מבנה העיין וההתאמה מושלמת תשגרד את תווי הפנים ואת היופי הטבעי של כול אישה.