פדיקור מניקור רפואי

ב Rachel-Medical, הממוקם בכפר גנים ג בפתח תקווה, הטיפול האיכותי מגיע עד קצות האצבעות. המרכז מציע מגוון טיפולים שיעניקו לאצבעותייך את המראה עליו תמיד חלמת.

כפות הידיים וכפות הרגליים שלכם הם אזורים בגוף הדורשים את תשומת הלב המגיעה להם. כף יד המושטת ללחיצה מעידה לא רק על אופייכם אלא גם אל רמת הטיפוח שלכם.אם העור חלק, נעים למגע ומשיי המסר יהיה ברור, מדובר באישה מטופחת המקפידה על רמת גבוהה של אסתטיקה. 

כפות הרגליים, במיוחד בעונת הקיץ, בה הן חשופות לעיני כל חייבות להיות חלקות ובעלות ציפורניים מעוצבות. מבט אחר על כפות הרגליים שלך יחשוף את רמת האכפתיות שלך לטיפוח האישי שלך.
טיפולי מניקור ופדיקור הם לא טיפולי יופי שוליים – אלה טיפולים חשובים האמורים לתפוס מקום של כבוד בשגרת הטיפוח של כל אישה וגבר.
אצל רחל קורדובה, טיפולי המניקור והפדיקור כוללים התייחסות עמוקה לנושא של הזנת העור והוספת לחות על מנת ליהנות מכפות ידיים נעימות ורכות ומכפות רגליים חלקות כמשי.

פדיקור מניקור
מושלם ! שילוב מרענן

מניקור מיקצועי

הסתכלי על כפות הידיים שלך. אם יש לך ידיים יבשות, אם מופיעים עליהן כתמי גיל (כתמי שמש), אם ציפורני הידיים שלך לא מטופחות ומעוצבות באסתטיות – את חייבת טיפול מניקור. טיפולי מניקור תקופתיים ישמרו על מגע נעים של כפות הידיים, על לחות והזנה של עור הידיים, על עיצוב ציפורניי הידיים ויעניק לך כפות ידיים שישלימו את ההופעה המטופחת שלך.

רייצל מדיקל
צבעים עזים בשילוב

כפות הידיים חשופות כל השנה לעיני כל ובמקרים רבים מוצגות לראווה לעיני המתבוננים בהן. פקידות קבלה, מורות, נשים העוסקות בייעוץ ויושבות עם אנשים משני צידי שולחן… שימו לב – מסתכלים על הידיים שלכן. כשאתן מקלידות במחשב, מסבירות בתנועות ידיים או תנועות טבעיות שאתן עושות בחיי היומיום ממקדות את תשומת הלב בכפות הידיים שלכן.
מניקור יעניק לכן ידיים שנעים להתבונן בהן ושיחמיאו לאישיות ולסטייל האישי שלכן.

מה זה מניקור מקצועי

ציפורניים בנויות הן אביזר חובה בימינו. ידיים מטופחות המקושטות בציפורניים ארוכות ומרשימות מעבירות מסר ברור של טיפוח. בניית הציפורניים ב-Rachel-Medical  עשויה בטכניקות המובילות בעולם ומציעות: מגוון של אפשרויות והתאמת הבנייה למבנה הציפורן של הלקוחה ולרצונה.
כמובן שהציפורניים מעוצבות על פי קווי האופנה והטרנדים הבולטים בקישוטי ציפורניים.

בניית ציפורניים באקריל ובג'ל בשיטות בלעדיות ל- Rachel-Medical הנשארים למעלה מחודש

שימור ציפורניים טבעיות בשיטת הביו- סקלפצ'ר במגוון רחב של צבעים

בניית ציפורניים
ציפורניים ורודות ומטופחות

רייצ'ל מדיקל – מרכז טיפולים מתמחה בבניית ציפורניים בשיטה המובילה – Bio Sculpture Nails המאפשרת לך ליהנות מציפורניים במראה מדהים, למשך 3 שבועות ויותר. מדובר במותג בין לאומי, במרקם ג'ל, המצפה את הציפורן, מספק לה הגנה ומעודד את צמיחתה באופן טבעי. Bio Sculpture Nails מגיע בלמעלה מ- 200 גוונים, אינו מתבלה, מתרומם, מתקלף או מאבד ברק עד הטיפול הבא!

בניית ציפורניים באמצעות Bio Sculpture Nails תורמת לחיזוק ציפורניים דקות וחלשות ולטיפול בציפורניים מתפצלות. כמו כן, הטיפול להחלקת פגמים וחריצים בציפורניים, ועוזר לשחזור ולהארכה של ציפורניים קצרות, שבורות או כסוסות. הטיפול אינו כרוך בשיוף הציפורן הטבעית, אינו דורש מריחת מקשרים כימיים כגון פריימר, ומעניק גימור מדהים לטיפולי מניקור או פדיקור.

השיטה הבריאה לציפורניים טבעיות  – כי בשביל לבנות לא צריך להרוס!

ציפורניים בכול השיטות
לבנות כשלג ציפרניים מטופחות

פדיקור רפואי

כפות הרגליים שלנו נושאות את משקל הגוף משך כל היום. הן סגורות בתוך נעליים או חשופות בסנדלים. מנקודת מבט בריאותית מגיע לכפות הרגליים עיסוי ממריץ שיפיג את העייפות, מנקודת מבא אסתטית כפות  רגליים חלקות בעלות ציפורניים מעוצבות ומטופחות יעידו יותר מכל על רמת הטיפוח והאסתטיקה האישית שלכן.
בRachel-Medical  תוכלו ליהנות מטיפול פדיקור מקצועי שיסיר את העור הקשה מכפות הרגליים אך גם מפדיקור רפואי המטפל בבעיות רציניות יותר כמו יבלות, ציפורן חודרנית, פטריות וכד'.
רחל מציעה טיפולי פדיקור רפואי ברמה מקצועית גבוהה בהתבסס על ניסיונה רב השנים ולימודי עומק בנושא הטיפול הרפואי בבעיות בכפות הרגליים.
טיפולי הפדיקור הרפואי מותאמים גם לחולי סכרת.

טיפול חדשני להיפתר מהפטרת לצמיתות!

מהי פטרת הציפורניים?

פטרת הציפורניים היא זיהום פטרייתי שכיח ומדבק

הפטרת נגרמת מפלישה של מגוון זיהומים לגוף האדם. הסובלים מפטרת בעיקר הם אנשים בעלי מערכת חיסונית ירודה, חולים בזיהום פטרייתי באזורים נוספים בגוף, שימוש ממושך בנעליים סגורות, מלתחות, בריכות שחייה ועוד.

פטרת הציפורניים הינה תופעה, שורשית וחסרת אסתטיות מוחלטת

אצלנו ברייצ'ל מדיקל תוכל/י להיפתר מהפטריות באמצעות מכשיר בעל טכנולוגית LHE   (טכנולוגיית טיפול באמצעות קרני אור וחום). רחל תוכל לאבחן את הפטרת שלך ותוכל להמליץ על הטיפול הטוב ביותר להפתר מהפטרת שלך לתמיד!

אמבט פרפין

איזה כייף לטבול את הרגל באמבט חם מלא בפרפין (שעווה) טבעית אשר  גורמת להשערת העור בלחות טבעית  מחליקה ומחייה את העור היבש,   פותח נקבוביות, ממריץ את זרימת הדם, ובעיקר ליהנות מעור חלק ונעים. ב- Rachel-Medical אנחנו אוהבים לפנק וכמובן להרגשה טובה שלכם הרגליים והידיים חייבים להיות אסתטיות.  אמבט פרפין פועל בדרך ידידות ונעימה לאחר חימום המים יש להכניס את הידיים פנימה למשך פחות משלוש שניות, ולחזור על הפעולה כמה פעמים. עם סיום הטבילה נכניס את היד/הרגל לשקית תרמית ולאחר מספר דקות בלבד נקלף את השעווה מהאזור. העור שלכם תיראנה חלקות ומבריקות ובתוך זמן קצר ייעלמו גם הסדקים והפציעות.

פדיקור ברגליים
ציפורני רגליים מטופחות
צייפורניים יפות
מבחר מאתגר
טיפוח ציפורניים
שילובים אומנות האצבעות
מדיקל ציפורניים
אומנות הציפורניים