כבר לא צריך חדרי ניתוח להרמת עפעפיים!

טכנולוגיה פורצת דרך! אחרי שנים שכבשה את עולם האסתטיקה באירופה סוף סוף הגיע לישראל מכשיר הפלזמה פיברובלסט. ע"י הבזקי פלזמה מאדה את העור וגורם להווצרות עור מתוח צעיר ורענן.

השאירו פרטים ליעוץ והתאמה להרמת עפעפיים ללא ניתוח

תוצאות מדהימות בארץ ובעולם

מבוצע ע"י מאסטרית רחל קורדובה

אלפי מטופלים כבר יודעים,להרים עפעפיים לא צריך ניתוחים וסכינים, טיפול ידידותי ללא מגע בעור להרמת עפעפיים בצורה טבעית ע"י מומחית עולמית בטיפול הפלזמה למכשיר הפיברובלסט

ככל שמתבגרים מצטברים עודפי שומן על העפעפיים ומתחתם,ויוצרים מראה מבוגר ועייף,ולעתים אף גורמים להגבלה בשדה הראיה. עכשיו יש פיתרון ! מכשיר מיוחד להרמת עפעפיים ללא ניתוח בשיטה ייחודית ללא ניתוחים פולשניים !

טכנולוגיה ומדע בשירות היופי השאירו פרטים להגשים את החלום

עוד ועוד מצטרפים להצלחה

אלפי מטופלים בארץ ובעולם כבר עשו הרמת עפעפיים ללא ניתוח ובהחלט חסכו לעצמם  חדרי ניתוח וסיבוכים מיותרים, מכשיר פיברובלסט   מבצע הרמה והידוק של עור העפעף בצורה מדהימה וללא מגע בעור, למתיחת עפעף מושלמת עם מינימום כאב ומקסימום תוצאה.

rachel-medical-רייצ'ל מדיקל

במכון 'רייצ'ל-מדיקל' תהנו מקליניקה גדולה ומפנקת המאחדת את כלל הטיפולים האסתטיים תחת קורת גג אחת. אנחנו שומרים על סטנדרטים גבוהים, טכנולוגיות מתקדמות וחומרים איכותיים.
ניסיון ! = תוצאה !
למכון ותק של 25 שנה בהענקת טיפולים אסתטיים ביחד עם הצוות המנוסה והרופאים המומחים, נעניק לך חווית שירות אישית ומהנה לאורך כל הדרך. ליווי אישי ומקצועי עד להשגת התוצאה המבוקשת!
שירות ! = הצלחה !

פגישה יעוץ והתאמה ללא עלות השאירו פרטים

גלילה לראש העמוד

happy gif

הירשמו וקבלו ייעוץ לעור הפנים ע"י סורק עור ממוחשב במתנה

דילוג לתוכן