עיצוב ריסים

הריסים  אותן שיערות קצרות המעטרות ומקשות את העיניים, מהוות במקרים רבים מוקד של בעיה מציקה מנקודת מבט אסתטית.

נשירת יתר של ריסים וטיפולים רפואיים חריפים עלולים להשאיר אותך עם ללא ריסים או כאלו ממש קצרים אלה המקרים הקיצוניים, יחד עם זאת, גם סידור פשוט ועיצוב נכון של הריסים הוא נושא הדורש גישה מקצועית וידע רב על מנת להפיק את המקסימום ולהיראות נפלא.

 

בRachel-Medical מציעה רחל  טיפולי ריסים,הלחמת ריסים,הרמת ריסים,הארכת ריסים, הרמת ריסים Yumilashes.   ברמת מקצועיות גבוהה במיוחד.

בהדבקת ריסים חשוב  מאוד הניסיון והידע שנירכש במשך שנים  כדי  להתאים ולהגדיש את העיניים ומבנה הפנים, תעניק לכן רחל את העיצוב הנכון והמתאים לכן ביד אומן. הדבקת ריסים למילוי להארכת, והשלמה של ריסים חסרות.

 אם זה כדי להעניק לעיניים מסגרת מרשימה ומלאה יותר או על מנת למלא חסרים במקרים של נשירת ריסים.

תוכנית העבודה  יכולה להתבצע על ידי הדבקה של שערות בודדות או בקבוצות של שיער.

השיער המשמש להדבקת ריסים  הוא שיער טבעי והדבק רפואי אורגני.    

עיין איפור

הרמת ריסים ועיצוב ברמה גבוהה . השאירו פרטיים

ריסים רייצל מדיקל

הרמת ריסים בשיטת היומיליש YUMI Lashes

הטכניקה מעניקה הרמה  לאורך זמן בין 2-3 חודשים  לריסים קצרות, ארוכות ונפולות או גם למי לרוצה להפטר מהמסקרה בריסים, התוצאה המתקבלת לריסים אפקט חלומי של  הדגשה וחיזוק הריסים הטבעיים. הטיפול הינו היפואלרגני ,נטול פורמלין, יומיליש מאושר ע״י משרד הבריאות CE והאיחוד האירופאי. הטיפול נעשה בשיטה טבעית ללא הדבקות ,הלחמות ותוספות. טיפול ייחודי שאינו מזיק או פוגע בריסים או בעניים ואינו גורם לנשירה של שערות .

ריסיים רייצל מדיקל
מפת עיצוב ריסים

משך הטיפול הינו 30 דק בלבד ואינו כרוך בשום אי נוחות טיפול ידידותי . המטופל שוכב עוצם עיניים ונהנה מהמוזיקה שעופפת את החדר . מוזמנות לעשות  את הטיפול המקורי באמת ב-Rachel-Medical,  עם החומרים  של יומיליש רואים  את ההרמה של הריסים ואת היופי שבשיטה המיוחדת והטבעית – היזהרו מחיקויים. YUMI הינו מותג בעל שם בינלאומי ומתנהל תחת פיקוח וסטנדרטים בינלאומיים. אפקט ההרמה של YUMI Lashes נמשך בין חודשיים ל 3 חודשים, שהינו זמן מחזוריות של צמיחת הריסים שלנו. בנוסף, בטיפול כלול צביעת ריסים המאפשר להדגיש את התוצאה המדהימה של הטיפול.

כדי לשמר את הטיפול מומלץ להשתמש בקרטין – מסקרה טיפולית לשיקום וטיפוח הריסים שמצליחה להאריך ולחזק את השיער וכך נוצר אפקט הרמה יותר ארוך וחזק הרבה יותר.

הוראות למהלך 48 -40 השעות לאחר הטיפול: אין להרטיב/לשטוף את העיניים, אין להתאפר באזור העיניים למעט מסקרת קרטין, יש להימנע משהייה במיים /ג'קוזי/סאונה, יש להימנע מהזעת יתר, אין למרוח קרמים/סרומים באזור העיניים.

הטיפול אינו מומלץ לנשים בהריון או מניקות הסובלות מבעיות הורמונליות וגם לא לאלו שעברו ניתוח בעיניים וטרם עבר 4 חודשים.

הרמת ריסים
רייצל מדיקל